Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i poufność

Dla Państwa komfortu oraz bezpieczeństwa Państwa danych zastosowaliśmy i ciągle wdrażamy nowe rozwiązania, które zapewniają wysoką jakość naszych usług oraz całkowite bezpieczeństwo. 

Udostępnimy opcję płatności online - przelewem elektronicznym obsługiwanym przez jeden z najlepszych systemów obsługi płatności internetowych. Transakcje wykonywane w ten sposób należą do najbezpieczniejszych. BAZA44.PL podczas płatności NIE otrzymuje żadnych danych. Wszystkie informacje są wpisywane na specjalnie zabezpieczonej stronie. Istnieje też możliwość zapłaty zwykłym przelewem lub przy odbiorze przesyłki.

Dbamy o poszanowanie Twoich danych osobowych. Dane podawane podczas dokonywania zamówienia nie będą przetwarzane, ani w żaden sposób udostępniane podmiotom trzecim. Po zakończeniu realizacji zamówienia dane podane podczas zakupu są usuwane z naszego systemu. (Podstawa prawna: art. 24 , ust 1. 29 sierpnia 1997 ustawy o ochronie danych osobowych).

Jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji. Jak obsługa sklepu nowego na rynku sprzedaży internetowej, chętnie skorzystamy z wszelkich pomysłów i krytycznych uwag, które jak najlepiej pomogą dostosować naszą ofertę do Państwa oczekiwań. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. 

Zachęcamy do kontaktu !!

 

e-mail: sklep@baza44.pl

tel.: (+48) 696 191 981 (od poniedziałku do piątku w godzinach 09 - 20)

Adres do obioru osobistego:
BAZA44.PL
ul. Wojska Polskiego 8 pokój 20
85-171 Bydgoszcz

Cenniki do pobrania
Wybierz maskowanie

3 color desert6 color deserterdlflecktarnmarpat desertmarpat woodlandmulticamolive greentiger stripeucp deltaucpwoodlandwuestentarnasu galowy A-Tacs FG A-Tacs AridBlack camoCoyote TanUrban

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Płatności

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Statystyki
Produkty:
285
Kategorie:
44
Nowości:
0
Promocje:
0
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl