Reklamacje i zwroty

Po dokonaniu zakupu każdy klient ma prawo do zwrotu towaru bez podawania przyczyny w terminie czternastu dni od dokonania zakupu.

Towary nabywane w naszym sklepie są sprzedawane bez wad lub w przypadku demobilu jedynie z takimi ubytkami jakie został ujęte w opisie. Towar będący przedmiotem zwrotu musi zostać odesłany w stanie niewskazującym na ślady użytkowania (w przypadku przedmiotów nowych) lub takim samym jak stan przedmiotu w momencie zakupu (w przypadku przedmiotów używanych). W przypadku stwierdzenia wad powstałych na towarze po dokonaniu zakupu, sklep ma prawo do wstrzymania zwrotu należności lub zredukowania kwoty przesyłanej klientowi w ramach zwrotu poniesionych kosztów. 

Koszty pocztowe/kurierskie zwrotu towaru zostają pokryte przez sklep internetowy BAZA44.PL do kwoty najtańszej formy przesyłki ujętej w ofercie odsyłanego towaru.

Koszty poniesione przez kupującego w związku z zamówieniem zostaną zwrócone po odesłaniu do sklepu towaru. 

Towar będący przedmiotem zwrotu należy odesłać wraz z paragonem/fakturą, potwierdzającymi ich zakup.

W przypadku stwierdzenia wady zakupionego towaru lub jego niezgodności z opisem w ofercie sprzedaży, klient ma prawo do zwrotu towaru zgodnie z powyższymi procedurami lub wymiany wadliwego towaru na egzemplarz wolny od wad/zgodny z opisem.

Powyższe procedura powinna zostać uzupełniona o pisemne oświadczenie klienta, w którym wada zostanie stwierdzona i opisana lub w którym podane zostanie inne uzasadnienie zwrotu. W oświadczeniu klient ma także obowiązek wskazania numeru rachunku bankowego, na który powinny zostać zwrócone koszty zakupu. 

Cenniki do pobrania
Wybierz maskowanie

3 color desert6 color deserterdlflecktarnmarpat desertmarpat woodlandmulticamolive greentiger stripeucp deltaucpwoodlandwuestentarnasu galowy A-Tacs FG A-Tacs AridBlack camoCoyote TanUrban

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Płatności

Nowości
Kubek do manierki US ARMY  750ml MFH
Kubek do manierki US ARMY 750ml MFH
35,00 zł
szt.
Kocher do kubka US ARMY MFH
Kocher do kubka US ARMY MFH
22,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Statystyki
Produktów:
797
Kategorii:
42
Nowości:
2
Promocje:
0
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl